Новини та оголошення Нововоронцовської селищної ради

До уваги  депутатів Нововоронцовської селищної ради!

22 грудня  2018р. о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться тридцята  сесія селищної ради сьомого скликання.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 127 від 11.12.2018 року


 

Шановні Нововоронцовці, працівники виконавчого апарату,  депутати, члени виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

       Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал селища на вищий рівень.  

     Висловлюю працівникам виконавчого апарату,  депутатам, членам виконавчого комітету  вдячність за самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

     Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

     Уклін і шана вам, дорогі нововоронцовці, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 

  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою селищний голова

 Володимир Марчук

 

 


6 Грудня професійне свято - День Збройних Сил України.

Шановні військовослужбовці!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем збройних сил України.

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

Бажаю Вам добра, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

З повагою селищний голова

Володимир Марчук


До уваги  депутатів Нововоронцовської селищної ради!

10 грудня  2018р. о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять дев’ята  сесія селищної ради сьомого скликання.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 122 від 30.11.2018 року

(оприлюднено 30.11.2018 року)

 


 

СМС-інформування та довідки з QR-кодом, — Пенсійний фонд України запровадив нові сервіси

Пенсійний фонд України впровадив додаткові сервіси, які мають на меті спростити громадянам отримання інформації від органів Фонду. Це функція смс-інформування та можливість отримати довідку, достовірність якої підтверджується QR-кодом. Скористатися даними сервісами можна зі свого кабінету на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Завдяки сервісу смс-інформування пенсіонери можуть отримувати відомості щодо призначення чи перерахунку їхньої пенсії. А застраховані особи кожного місяця мають змогу отримувати інформацію щодо сплати за них страхових внесків та загальний розмір свого страхового стажу.

Як налаштувати сервіс смс-інформування від Пенсійного фонду України можна скачати за цим посиланням


Відтепер роботодавці можуть через Веб-портал особисто отримувати
інформацію про страховий стаж працівників

 

Поліпшення якості обслуговування громадян - одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються нові сервіси та можливості для наших громадян.

Так, з жовтня поточного року запроваджено новий сервіс надання електронних документів. А саме, відтепер для роботодавців з'явилась можливість самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків  за своїх працівників. З метою нарахування лікарняних, зокрема для підтвердження страхового стажу, надається довідка “Дані про трудовий та страховий стаж” додаток 9, яка формується за весь період роботи застрахованої особи та відображає загальний трудовий та страховий стаж особи. Пенсійним фондом доопрацьовано даний сервіс, тож роботодавець може замовити Додаток 9 та отримати його за 5 хвилин від імені юридичної особи.

Сервіс орієнтований на користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному роботодавцю.

Таким чином, страхувальник зможе отримати на веб-порталі інформацію про страховий стаж своїх працівників, що необхідна при нарахуванні лікарняних, дистанційно,  не відвідуючи органи ПФУ.

 

Зарплати в конвертах є,  а пенсій у конвертах немає!

 

Період життєвого шляху людини від юнацтва до настання зрілого віку становить близько 40 років. Цей період збігається із зміцненням і максимальним розвитком соціального статусу, професійного становлення. Досягнення порогу зрілості також пов’язано із закінченням трудової діяльності в наслідок настання пенсійного віку.

І ось тоді громадяни звертаються до органів  Пенсійного фонду з питання призначення пенсії. І варто зазначити, що певна частина людей починає шкодувати за нерозсудливе ставлення до свого майбутнього, адже виправити щось з плином років вже неможливо.

На сьогодні основною умовою призначення пенсії є наявність необхідного страхового стажу, який з 01.01.2018 повинен становити 25 років, з подальшим збільшенням цього показника протягом 10 років на 12 місяців щорічно. Отже, ті, хто претендуватиме на пенсію за віком після 2028 року,  повинні будуть підтвердити вже 35 років страхового стажу.

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному страхуванню та за який щомісяця сплачуються страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Тобто, якщо працівнику нарахована заробітна плата не менша від законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї в повному обсязі сплачено страхові внески до Пенсійного фонду, то такий місяць буде враховано до страхового стажу, а зарплату за цей місяць - для обчислення пенсії.

Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша від мінімального рівня, то і страховий стаж обчислюватиметься пропорційно до сплачених внесків.

У разі, коли роботодавець з якихось причин взагалі не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників  страховий стаж за періоди несплати не нараховується. Зазвичай це відбувається, коли працівнику платять зарплату в “конвертах”.

Серед молодих людей поширена думка, що пенсійний вік настане не скоро, той турбуватися про пенсію немає сенсу. Але, на основі досвіду 300 тисяч пенсіонерів Херсонської області, серед яких також були ті, хто так думав, можна з впевненістю сказати, що така думка - хибна.

На сьогодні дуже просто контролювати свій страховий стаж. Для цього, кожен бажаючий  може звернутися до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України та зареєструватися на веб-порталі електронних послуг або  замовити послугу щомісячного СМС-інформування про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцем. Всі послуги та сервіси є абсолютно безкоштовними.

Порушуйте питання сплати внесків перед роботодавцем, щоб в подальшому не шкодувати про свою безтурботність - оскільки пенсій в “конвертах” немає!

З 01 ГРУДНЯ ЧЕРГОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ

 

Державним бюджетом на поточний рік двічі змінювався прожитковий мінімум, перше підвищення пенсій на виконання відповідного закону проведено в липні (1435 грн), наступне - з грудня поточного року. Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 01.12.2018 встановлено на рівні 1497 грн.  Органами Пенсійного фонду України в Херсонській області здійснюється підготовка для  проведення перерахунку пенсій з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму для забезпечення виплати пенсії в нових розмірах.

Перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України (крім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи).

Перерахунку підлягатимуть мінімальні розміри пенсій, призначені відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, у жінок – 20 років страхового стажу (якщо пенсія призначена до 01.10.2011), та мінімальний розмір пенсії за наявності у чоловіків 35, у жінок – 30 років страхового стажу (якщо пенсія призначена після 01.10.2011) встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Перераховано буде доплату за понаднормативний стаж (за кожний повний рік понад 25 (35) років для чоловіків та понад 20 (30) років для жінок), яка визначається у відсотках від мінімального розміру пенсії.

Перераховано також будуть пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій та інвалідам-чорнобильцям. З 01.12.2018 їхні пенсійні виплати не можуть бути меншими:

- для інвалідів війни І групи та інвалідам війни ІІ та ІІІ груп інвалідності, учасникам бойових дій, які досягли 85 річного віку,  у інвалідів-чорнобильців І групи – 4266,45 грн (1497 грн х 285%); Зростання 128,25 грн;

- для інвалідів війни  та інвалідів-чорнобильців ІІ групи – 3817,35 грн (1497 грн х 255%); Зростання 114,75 грн;

- для інвалідів війни та інвалідів-чорнобильців ІІІ групи – 3368,25 грн. (1497 грн х 225%); Зростання 101,25 грн;

- для учасників бойових дій – 2470,05 грн. (1497 грн. х 165 %). Зростання 74,25 грн.

Пенсія за особливі заслуги перед Україною нараховується понад мінімальні пенсійні виплати цим категоріям громадян.

Перерахунку підлягають розміри надбавок та підвищень до пенсій, які визначаються від розміру прожиткового мінімуму, а саме:

- підвищення ветеранам війни;

- підвищення жертвам нацистських переслідувань;

- надбавка на утриманців відповідно до “військового” Закону;

- статусні підвищення особам, яким виповнилося 100 років;

- пенсії за особливі заслуги перед Україною;

- державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.

Також будуть перераховані мінімальні пенсійні виплати особам, які отримують пенсію як за військовим Законом, так і за  Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (не менше 1497,00 грн).

 

Мінімальний розмір пенсії непрацюючих осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” становить 4491 грн (1497 грн х 3). Зростання – 135 грн.

Це ті працівники, які відпрацювали на підземних роботах не менше
15 років (для чоловіків) та 7,5 років (для жінок), розмір пенсії яких встановлюється за Законом не нижче трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, що втратили працездатність.

 

Також будуть перераховані пенсії у зв’язку із втратою годувальника відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. З  грудня мінімальний розмір пенсії на одного утриманця не може бути меншим за 1497 грн; на двох утриманців – 1796,40 грн (1497 грн х 120 %); на трьох і більше утриманців – 2245,5 грн (1497 грн х 150 %).

 Перераховано мінімальні пенсії у зв’язку з втратою годувальника особам, які отримують пенсії за “військовим” Законом (мінімальний розмір пенсії у зв’язку із втратою годувальника за “військовим” Законом не може бути меншим за 2994 грн. (1497 грн х 2) на одного утриманця). До 01 грудня такий розмір становив 2904 грн (зростання  90 грн).

 

Розмір надбавки до пенсії згідно статті 13 Закону України “Про  донорство крові та її компонентів”, який  встановлюється у розмірі 10 % від затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць зросте із 177 грн до 185,30 грн.

 

Тож суми, на які зростуть пенсійні виплати у кожної особи будуть індивідуальні, а саме залежні від складових пенсійної виплати, які напряму розраховуються від величини прожиткового мінімуму. Про результати проведеного перерахунку можна буде говорити після нарахування пенсії грудня, наприкінці листопада місяця.

 

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області


До уваги  депутатів Нововоронцовської селищної ради!

29 листопада  2018р. о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять восьма  сесія селищної ради сьомого скликання.

 

Р О З П Р Я Д Ж Е Н Н Я № 115 ВІД 19.11.2018 року

 


Проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Нововоронцовської селищної  ради

16.11.2018р.

     Відповідно до пунктів 7, 10 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 17 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України  від 26.10.2001 №1440 «Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування» (зі змінами) з метою оцінки ділових і професійних якостей, а також кваліфікації працівників виконавчого апарату селищної ради 18 грудня  2018 року о 10.00  в залі засідань селищної ради атестацію посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату селищної ради згідно з Положенням про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Нововоронцовської селищної ради.


До уваги  депутатів Нововоронцовської селищної ради!

22  жовтня  2018р. о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять сьома  сесія селищної ради сьомого скликання.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 98  від 12.10.2018 року

 

 


 

 

Шановна громада!

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День Українського козацтва та День захисника України.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють оборонці, визволителі й захисники України.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлю сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичу міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.
 

Зі святом Вас!

З повагою селищний голова Володимир Марчук.


ОГОЛОШЕННЯ! ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ

Шановні жителі селища!

31.10.2018 року о 14-00 в залі засідання Нововоронцовської селищної ради відбудеться засідання комісії з упорядкування найменування вулиць смт. Нововоронцовка, а саме щодо перейменування вулиці Чкалова.

(оприлюднено 10.10.2018 року)


До уваги  депутатів Нововоронцовської селищної ради!

03 жовтня  2018р. о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять шоста  сесія селищної ради сьомого скликання.

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я №  91


 

Щира подяка

14 вересня 2018 року в селищі Нововоронцовка відбулося святкування 223 річниці з Дня народження селища.

Нововоронцовська селищна рада щиро дякує всім, хто прийняв участь в організації та проведенні святкових заходів:

- генеральним спонсорам  - директору ТОВ «Таврія Груп» Олександру Розенталю та депутату Херсонської обласної ради Ігорю Колихаєву;  

- завідувачу сектором культури районної державної адміністрації Ліновській Л.М., працівникам Нововоронцовського відділення поліції (начальник Однолько О.А.),  директорам,  завідуючим освітніх та позашкільних навчальних закладів селища (Семеліт О.В., Антощенко М.В., Петриченко Ю.А., Корєвій І.В., Гончарову І.О.), педагогічним  та учнівським колективам, класоводам, класним керівникам та учням перших, одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл селища;

- учасникам урочистого концерту – ансамблю викладачів Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1(керівник Бутенко Р.), народному ансамблю народної пісні «Джерела»(керівник Смірнова О.), творчому колективу ДНЗ «Ясла-сад»№ 2 (керівник Горохова Л.), вихованцям старших груп ДНЗ «Ясла-сад» № 1 (керівники Морозова О., Ястреб А., Зозуля І., Загоруля Т.), квартету викладачів Нововоронцовської районної дитячої музичної школи, вокальну ансамблю «Чарівна мить»(керівник Ліновська Л.), танцювальному колективу Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, солістам – Владиславу Гаврикову, Тетяні Ратушній, Володимиру Ленському та гостям із Шевченківки ;

-  приватним підприємцям Рябко Ользі, Кандибалу Ігорю, Широкій Катерині, Баранову Віктору,Яковенко Інні, Єднаку Анатолію, Шмалько Людмилі, Нікітовичу Олександру, Нікітович Анні, Мірошніченко Раїсі,    Руденко Олені, Бережній Ларисі, Проценко Любові, Ткаченко Олександрі, Пузир  Альоні,   Прус Інні, Павлишиній Ользі, Ларіну Євгену, Левко Валентині;

- організаціям, підприємствам, клубам селища, які взяли участь у святковій ході.

Низький уклін усім небайдужим мешканцям та гостям селища за підтримку та участь.

 

Володимир Марчук, селищний голова

 

 

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА

13.09.2018 року в смт. Нововоронцовка закінчено настил нового шару асфальтного покриття проїзної частини вул. Гагаріна на відрізку від вул. Чкалова до вул. Щаслива та проїзної частини вул. Чкалова на відрізку від вул. Гагаріна до вул. Щаслива .

          

 

Шановні мої односельці!

З великою повагою до кожного із Вас звертаюся  в цей святковий день.

Нам з вами випала доля святкувати 223 річницю від дня заснування селища Нововоронцовки. День народження селища – це наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому краї зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому Ваша. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує дітей, хто лікує і залучає до культурних цінностей.
Дорогі Нововоронцовці!

 

                Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут Нововоронцовки. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, все наше селище.

         Вітаючи Вас з Днем селища я бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє Ваше та селища.

Хай квітне наша рідна Нововоронцовка!

З Днем народження, рідне селище!


Шановні односельці та гості селища!

Запрошуємо Вас  14 вересня  2018 року на 18.30 на стадіон «Колос» смт.Нововоронцовка де будуть проведені заходи, присвячені 223-річниці з Дня заснування селища.  

У програмі свята:

 святкова хода гостей, трудових колективів, представників різних установ та організацій, громадських організацій, клубів селища.

Урочисте відкриття свята.

Вітання гостей селища.Поздоровлення селищного голови.
Виступи учасників художньої самодіяльності, аматорських та молодіжних колективів селища .
Виступ зірок естради:

Fasion Pa – балет-студия (после гастролей Китай, Вьетнам, Япония).

Шоу-балет «Сузiр’я» –  победитель Международных конкурсов

(Греция, Болгария, Словакия, Венгрия, Прибалтика)

Денис Завьялов – участник телевизионного проекта «Україна має талант».

Артем Носач – участник телевизионного проекта «Х- фактор».

Танцевально- световое шоу «Extreme Lazer Dance» ( г. Киев)

Хэдлайнер – вокальный дуэт «Banda Whites»


Молодіжна дискотека (DJ- , PJ-шоу и MC – резиденты клуба ГАРАЖ, г.Кривой Рог)

 

З 14.00 – 22.00 – розважальні атракціони для дітей (дитячий  надувний   атракціон, тир надувний і т.д.)

                                                                                          

Нововоронцовська селищна рада


ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА

13.09.2018 року в смт. Нововоронцовка закінчено настил нового шару асфальтного покриття проїзної частини вул. Гагаріна на відрізку від вул. Чкалова до вул. Щаслива

 

                           


ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА

12.09.2018 року в смт. Нововоронцовка розпочато капітальний ремонт проїзної частини вул. Чкалова на відрізку від вул. Гагаріна до вул. Щаслива. Фінансування робіт (будівництво об’єкта) складає  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 595 000,2 грн., за рахунок селищного бюджету 915 783,00 грн.

Роботи заплановано закінчити 14 серпня 2018 року.

Нововоронцовська селищна рада перепрошує за тимчасові незручності та нагадує, що на даній ділянці діють обмеження руху.  Всіх учасників дорожнього руху просимо бути максимально уважними у  місцях проведення ремонтних робіт та дотримуватись правил дорожнього руху.

          

 


              ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА

27.08.2018 року в смт. Нововоронцовка розпочато капітальний ремонт проїзної частини вул. Гагаріна на відрізку від вул. Щасливої до вул. Чкалова. Замовником робіт виступає Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації. Фінансування робіт (будівництво об’єкта) за підтримки голови обласної державної адміністрації Гордєєва Андрія Анатолійовича та складає 3 003 319,00 грн., у тому числі: за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 2 933 200,00 грн., без ПДВ, за рахунок коштів співфінансування місцевого бюджету 70 119,00 грн., без ПДВ. Проектно-кошторисну документацію, за замовленням Нововоронцовської селищної ради, в 2016 році розроблено Херсонським ВКП ДП «Укрдіпродор». Договір з Генпідрядником робіт, товариством з обмеженою відповідальністю «АТЛАНТ-НІКОПОЛЬ»,  підписано 25 липня 2018 року.

Роботи заплановано закінчити 14 вересня 2018 року.

Нововоронцовська селищна рада перепрошує за тимчасові незручності та нагадує, що на даній ділянці діють обмеження руху.  Всіх учасників дорожнього руху просимо бути максимально уважними у  місцях проведення ремонтних робіт та дотримуватись правил дорожнього руху.

 

 

 Шановні жителі та гості селища!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди головного  національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

     Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

     День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

     З нагоди Дня незалежності України бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба над головою,   добра, достатку, щедрої долі, витримки, сили і наснаги в усіх ваших справах і віри в  щасливе майбутнє.

                                                   

 

З найкращими побажаннями

селищний голова Нововоронцовської селищної ради                                     

                                                                                                                                    Володимир Марчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВОВОРОНЦОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НОВОВОРНЦОВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

 

12.06.2018року                                   № 60 

 

Про  скликання  двадцять четвертої  сесії

селищної  ради  сьомого скликання

 

          Відповідно  до  пп.1) п.3 ст.50, ст.46, ст.59  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»:

          1. Скликати двадцять четверту   сесію  селищної  ради сьомого скликання  22 червня  2018 року о  14 годині.  Сесію  провести  в залі  засідань  селищної  ради.

          2. На розгляд  сесії винести  питання:

1. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та

делегування представника до складу спільної робочої групи

          Доповідає: селищний голова Марчук В.В.

2. Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2019 рік

Доповідає: головний бухгалтер селищної ради Ларіна Л.В.

3. Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме

майно фізичних осіб

          Доповідає: головний бухгалтер селищної ради Ларіна Л.В.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки у власність (шляхом викупу) по вул. Гагаріна, 16

Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                              селищної ради Барановська М.І.

5. Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою

та надання її у постійне користування по вул. Петровського, 5А

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                              селищної ради Барановська М.І.

6. Про  надання дозволу  на розробку проекту із землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність (шляхом викупу) 

по вул. Воронцова, 6

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                              селищної ради Барановська М.І.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності по вул. Гагаріна, 16б

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                              селищної ради Барановська М.І.

8. Про угоди на відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне

використання земельних ділянок

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                              селищної ради Барановська М.І.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                             селищної ради Пелих Т.В.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                             селищної ради Пелих Т.В.

11. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення

безкоштовно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                             селищної ради Пелих Т.В.

12. Про надання дозволу на розробку технічних документацій щодо

встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                             селищної ради Пелих Т.В.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

          Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин 

                             селищної ради Пелих Т.В.

14. Про присвоєння селищному  голові чергового рангу посадової особи

органів місцевого самоврядування

          Доповідає: секретар селищної ради Мартиненко Л.О.

15. Інформація про розпорядження селищного голови прийняті у міжсесійний період

          Інформує: секретар селищної ради Мартиненко Л.О.

16.Про робочу групу по підготовці двадцять п’ятої   сесії селищної ради сьомого скликання

Доповідає: секретар селищної ради Мартиненко Л.О.

 

3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю за собою

 

   

Секретар селищної ради                                                          Л.О.Мартиненко

   

 

ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Учора 12 червня 2018 року о 13.00 в залі засідань селищної ради відбулися громадські обговорення у формі громадських слухань (далі громадські слухання).

Вів громадські слухання селищний голова Марчук В.В.

У роботі взяли участь 112 громадян(які зареєстровалися),  Оленковська Лариса Павлівна - виконавчий директор РВ АМУ в Херсонській області, регіональні консультанти АМУ з юридичних питань та питань комунікацій в Херсонській області, депутати обласної ради.

На громадських слуханнях розглянули питання:

1.           Про ініціативу  щодо добровільного об’єднання територіальної громади селища міського типу Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області з територіальними громадами села Осокорівка  Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Хрещенівка, Шевченківка, Петрівка,  Ленінське  Хрещенівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області,   села Любимівка Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Миролюбівка, Трудолюбівка Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області в Нововоронцовську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі міського типу Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.

               Доповідав селищний голова Марчук В.В.

2.           Про фінансовий прогноз Нововоронцовської територіальної об’єднаної громади.

Доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Найда Л.А.

3.           Обговорення ініціативи  щодо добровільного об’єднання територіальної громади селища міського типу Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області з територіальними громадами села Осокорівка  Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Хрещенівка, Шевченківка, Петрівка,  Ленінське  Хрещенівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області,   села Любимівка Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Миролюбівка, Трудолюбівка Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області в Нововоронцовську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі міського типу Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.

4.           Прийняття резолюції.

Доповідав селищний голова Марчук В.В.

        

Більшістю голосів (84) була прийнята резолюція такого змісту:

1. Підтримати ініціативу селищного голови щодо добровільного об’єднання територіальної громади селища міського типу Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області з територіальними громадами села Осокорівка  Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Хрещенівка, Шевченківка, Петрівка,  Ленінське  Хрещенівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області,   села Любимівка Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Миролюбівка, Трудолюбівка Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області в Нововоронцовську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі міського типу Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.

2. Дану пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання громад розглянути на черговій сесії селищної ради для прийняття рішення із зазначеного питання.


Дорогі діти!

         У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.   Від усього серця вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони щохвилини були радісними та щасливими.  Немає більшого щастя, аніж їх посмішки.  Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. 

         Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. 

                                                                                                                               З повагою працівники виконавчого апарату 

                                                                                                              Нововоронцовської селищної ради


П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Нововоронцовський селищний голова, відповідно до положень «Порядку  проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад», затвердженого рішенням двадцять третьої сесії селищної ради сьомого скликання від 17.05.2018року № 430 та ч.3 ст.5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», 21.05.2018 року видав розпорядження № 53 «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання» а саме :

   

 1. Провести громадські обговорення у формі громадських слухань 12.06.2018 року о 13:00 год. в залі засідань селищної ради.
 2. Громадські обговорення провести, з метою вивчення пропозицій мешканців громади смт.Нововоронцовка щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади селища міського типу Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області з територіальними громадами села Осокорівка  Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Хрещенівка, Шевченківка, Петрівка,  Ленінське  Хрещенівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області,   села Любимівка Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Миролюбівка, Трудолюбівка Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області в Нововоронцовську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі міського типу Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.
 3. Депутатам селищної ради провести обговорення ініціативи селищного голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад та до 11.05.2018 року надати пропозиції секретарю селищної ради.
 4. Призначити  відповідальною за збір пропозицій від мешканців смт.Нововоронцовка секретаря селищної ради Мартиненко Л.О. 
 5. Провести обговорення даного питання на підприємствах та установах селища.
 6. Секретарю селищної ради Мартиненко Л.О. узагальнити одержані пропозиції.
 7. Секретарю селищної ради Мартиненко Л.О. проконтролювати оформлення протоколу громадських слухань та забезпечити підготовку питання «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи» на розгляд двадцять четвертої сесії селищної ради сьомого скликання.
 8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Н О В О В О Р О Н Ц О В С Ь К О Ї  СЕЛИЩНОЇ РАДИ

12.06.2018 року о 13:00  в залі засідань селищної ради відбудуться громадські обговорення у формі громадських слухань,

з метою вивчення пропозицій мешканців громади смт.Нововоронцовка щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади селища міського типу Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області з територіальними громадами села Осокорівка  Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Хрещенівка, Шевченківка, Петрівка,  Ленінське  Хрещенівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області,   села Любимівка Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Миролюбівка, Трудолюбівка Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області в Нововоронцовську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі міського типу Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.

Секретар селищної ради                                                  Л.О.Мартиненко

 


БЕЗОПЛАТНА ВТОРИННА ПРАВОВА ДОПОМОГА: ЩО ВОНА ПЕРЕДБАЧАЄ І ХТО МАЄ ПРАВО ЇЇ ОТРИМАТИ

Поняття безоплатної вторинної правової допомоги розкрито в Законі України «Про безоплатну правову допомогу від 2 червня 2011 року № 3460-VI. Згідно частини 1 статті 13 Закону, безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

- захист;

- здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

- складення документів процесуального характеру (позовні заяви, апеляційні скарги, заяви про видачу судового наказу тощо).

                                            д о к л а д н і ш е 


                                                                   

14.05.2018р.

ПОВІДОМЛЕННЯ Нововоронцовської селищної ради!

Нововоронцовська селищна рада готує проект рішення сесії селищної ради „Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік” та аналіз регуляторного впливу.

          Метою даного проекту є: Впорядкування розмірів місцевих податків та зборів, приведення  їх у відповідність до змін діючого законодавства. Проект та аналіз регуляторного впливу буде висвітлено 21травня 2018 р. на офіційному сайті селищної ради.    

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   щодо проекту приймаються до 20 червня 2018р. Нововоронцовською селищною радою (тел.2-17-36) та у письмовому вигляді на адресу: смт.Нововоронцовка вул. Суворова, 4 селищна рада.


14.05.2018р.

ПОВІДОМЛЕННЯ Нововоронцовської селищної ради!

Нововоронцовська селищна рада готує проект рішення сесії селищної ради „Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб” та аналіз регуляторного впливу.

          Метою даного проекту є: подальше застосування при оподаткуванні фізичних осіб, які передають нерухоме майно в оренду . Проект та аналіз регуляторного впливу буде висвітлено 21 травня  2018 р. на офіційному сайті селищної ради.  

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   щодо проекту приймаються до 20 червня 2018р. Нововоронцовською селищною радою (тел.2-17-36) та у письмовому вигляді на адресу: смт.Нововоронцовка вул. Суворова, 4 селищна рада.


                                                                  П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Нововоронцовський селищний голова 10.05.2018 року відповідно до частин 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» видав розпорядження № 51 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл та селища», а саме :

   

1.       Ініціюю добровільне об’єднання територіальної громади селища міського типу Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області з територіальними громадами села Осокорівка  Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Хрещенівка, Шевченківка, Петрівка,  Ленінське  Хрещенівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області,  села Любимівка Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Миролюбівка, Трудолюбівка Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області в Нововоронцовську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі міського типу Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.

2.       Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.

3.       Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

         Селищний голова                                                                                    В.В.Марчук

 

                                                                  ********************************************************************

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проект рішення сесії Нововоронцовської селищної ради сьомого скликання:

проект

УКРАЇНА

НОВОВОРОНЦОВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

НОВОВОРОНЦОВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

сесії селищної ради  сьомого

скликання

 

.06. 2018 року                                       №                        

смт. Нововоронцовка

Про надання згоди на добровільне

об’єднання територіальних громад та

делегування представника до

складу спільної робочої групи

Розглянувши пропозицію Нововоронцовського селищного голови та беручи до уваги результати її громадського обговорення, керуючись ч. 3 ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», селищна  рада

                                                                                               В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади селища міського типу Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області з територіальними громадами села Осокорівка  Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Хрещенівка, Шевченківка, Петрівка,  Ленінське  Хрещенівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, села Любимівка Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області, сіл Миролюбівка, Трудолюбівка Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області в Нововоронцовську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі міського типу Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.
 2.  Делегувати до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Нововоронцовського селищного голову Марчука В.В.

Селищний голова                                                                             В.В.Марчук


 

 

 

                                                                         

         

73  роки  віддаляють  нас  від  визначної   священної дати  в  історії

не  тільки  нашої  країни,  а  й  всього  людства – Перемоги  над гітлерівським  фашизмом. Фашизм  ніс  людству смерті,   каліцтва, рабство, концтабори,  розруху,  голод  і  холод. На  жаль,    серед  нас  стає  все  менше  тих  людей, хто,  не жаліючи  свого  життя,  здоров’я, часу, сил  та  енергії, здолали  ворога і завоювали мир  у  1945  році,  відбудували  рідну  країну  після  воєнної  розрухи, відроджували  економіку,  розвивали  сільське  господарство… Щира  подяка та  низький доземний уклін   за  це  Вам,  ветерани,  учасники  війни,  діти  війни, солдатські  вдови, трудівники  тилу!  Вічна  слава  загиблим  героям  та  померлим  уже  в  післявоєнний  час!  

          8  травня  2018  року  у  Парку  Слави  відбувся  мітинг -реквієм  до  Дня  Пам’яті  і  примирення.

          9  травня  нововоронцовці   та  гості  селища  відзначали  величне  свято – День  Перемоги.

          Нововоронцовська  селищна  рада  висловлює щиру подяку  усім,  хто  брав  участь  у  підготовці  та  проведенні заходів  до  Дня  Пам’яті  та  примирення і Дня  Перемоги: Нововоронцовській  районній державній адміністрації, сектору культури  райдержадміністрації,  працівникам  районного  Будинку  культури   та  районного  краєзнавчого  музею,  дорослим  і  дітям -  учасникам  художньої  самодіяльності, відділу  освіти  райдержадміністрації, директорам,  вчителям  та  учням  загальноосвітніх  шкіл  селища, працівникам  третього  пожежно-рятувального  посту, працівникам  Нововоронцовського  відділення  поліції, Нововоронцовської  підстанції  екстреної  медичної  допомоги,  робітникам   по  благоустрою  селищної  ради ,   нововоронцовцям  та  гостям  селища,  які  прийшли  у  цей  день  до  Вічного вогню,  щоб  віддати  шану нашим  визволителям.  Окрема  подяка  приватному  підприємцю  Проценко  Юлії  Вікторівні,  яка  із  своїми  помічниками  приготувала   для  населення  смачну  фронтову  кашу.

    

                                                      *************************************************************        

До уваги  депутатів Нововоронцовської селищної ради!

17 травня  2018р. о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять третя  сесія селищної ради сьомого скликання. 

Ознайомитися з Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М  № 50 від 05.07.2018 за цим посиланням

           

*************************************************************

                                                       До відома жителів смт.Нововоронцовка!

Відповідно до пп. 1) п. а) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у зв’язку із значним збільшенням потреби води через підвищення температурного режиму та клопотання КП «Комунсервіс» від 27.04.2018року  прийняте рішення виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради 02.05.2018року № 31 «Про Графік водопостачання смт. Нововоронцовка  на  період  травень - серпень 2018 року»

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ГРАФІКОМ АБО СКАЧАТИ МОЖНА ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

                 Вода буде подаватися після 17 години в день, зазначений у графіку та наступного дня вранці.

                                                                         Полив ЗАБОРОНЕНО!!!!!

******************************************************************

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОРОНЦОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

Засідання виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради   відбулося 26 квітня  2018 року. Провів засідання селищний голова Володимир Марчук.

У засіданні взяли участь 6 членів виконавчого комітету із 10.

Були розглянуті питання:

 • Про оздоровлення дітей селища влітку 2018 року
 • Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
 • Про встановлення графіків роботи торгових точок
 • Про затвердження тарифів на послуги, які надає КП «Комунсервіс»
 • Інформація про стан  виконавської  дисципліни працівниками

виконавчого   апарату селищної  ради  по реалізації доручень, розпоряджень, листів райдержадміністрації за І – квартал 2018 р.

 

Тарифи

на послуги, які надає  КП «Комунсервіс» прийняті рішенням виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради

 26.04.2018року № 30

 

№ п/п

Перелік послуг

Вартість

(грн.)

1.

Послуги екскаватора ЕО – 2621 з урахуванням ПММ – 1 години (робота враховує момент виїзду з авто гаража, час виконання робіт та повернення в авто гараж)

365,70

2.

Послуги автомобіля ГАЗ -53 самоскид  за 1 годину

190,43

3.

 

4.

 

5.

 

 

Послуги асенізаторного автомобіля КО – 503В; ГАЗ 3307-3,2 м.куб для організацій і установ

Послуги асенізаторного автомобіля КО – 503В; ГАЗ 3307-3,2 м.куб для  населення

Послуги трактора ЮМЗ-6 з урахуванням ПММ – 1 години (робота враховує момент виїзду з авто гаража, час виконання робіт та повернення в авто гараж)                 

221,65

 

176,35

 

242,65

6.

 

 

7.

Послуги з вивезення твердих побутових відходів від населення за 1м.куб. 

 

Послуги з вивезення твердих побутових відходів від установ та організацій за 1м.куб.        

36,25

 

 

44,00

8.  

Вивезення твердих побутових відходів з одного чоловіка на місяць

7,60

 

******************************************************************

 

 

                                

               26  квітня  минає  32 роки  з  дня  аварії  на  Чорнобильській  атомній  електростанції.  У  той  час, 26  квітня о  першій  годині  двадцять  три  хвилини,   коли  зірвався  ядерний  реактор  четвертого  енергоблоку, мирний  атом  перетворився  на  страшного невидимого   ворога,  який  ніс  загрозу  життю  не  тільки   Україні,  але  й  країнам   Європи  та Азії. Важко  уявити,  що  було б, - якби  не героїчні  зусилля  справжніх  патріотів, людей,  які  ціною  власного  життя  та  здоров’я  попередили  екологічне  лихо .

               Напередодні Міжародного  Дня  пам’яті Чорнобильської  трагедії   селищний  голова Володимир Марчук відвідав  вдома  усіх  ліквідаторів  та  постраждалих  від  аварії  на  Чорнобильській  АЕС.  Селищний  голова  висловив  щирі  слова подяки рятівникам,  які  у  1986  році  приборкали  страшний  ядерний  вогонь та  нищівні  промені  радіації  і  не  допустили  екологічної  катастрофи,  та  вручив  їм  солодкі  подарунки.

                      

 

                         

 

                   

                   

                  

                  

                                                        

 

 

 

                                         

 

          26  квітня  - Міжнародний  День  пам’яті   Чорнобильської  катастрофи.

Аварія у  цей  день  у  1986  році  на  Чорнобильській  АЕС  була  найбільшою  техногенною  катастрофою  у  ХХ  столітті  на  планеті  Земля. Страшно  уявити,  яким  могло б бути  зараз   життя,  якби  не  героїзм,    мужність, витримка,  високий  професіоналізм , патріотизм  та  непосильна праця тих людей,  що  зупинили  некеровану   розбурхану  атомну  стихію. Ліквідатори  Чорнобильської  аварії  врятували  людство  від  екологічного  лиха,  врятували  наше  майбутнє.

            26  квітня  2018  року у   селищі  Нововоронцовка  пройшли  заходи  з  нагоди  відкриття  Пам’ятника  героям-чорнобильцям .  Пам’ятник виготовили  і  встановили наші  майстри Микола  Чабаненко  та  Роман   Бобирь за  ініціативи  ліквідаторів аварії,  що  живуть  у  нашому  селищі  та  районі, зокрема,   Дуброва  Бориса  Васильовича. Кошти  на  Пам’ятник  виділено  із  районного  та  селищного  бюджетів  у  рівних  частинах  за  підтримки голови  РДА  Тітаренка  Василя  Петровича  та  селищного  голови  Марчука  Володимира  Володимировича. 

Цей пам’ятник  -  не  тільки  знак  глибокої  шани, поваги і  вдячності  ліквідаторам,  але  і  звернення  до  майбутніх поколінь  пам’ятати  своїх  героїв – рятівників  і  не  допускати  подібного  лиха.

Працівники  районного  Будинку  культури  та  музичної  школи  підготували  концертну  Програму. Із  словами  щирої  подяки  до  чорнобильців  звернулися  голова  районної  державної  адміністрації   Тітаренко  Василь  Петрович  та  селищний  голова   Володимир  Володимирович Марчук.

                                                       

 

                                               

                                                       

 

 

 

 

 

         

16  квітня  2018  року  селищний  голова Володимир  Марчук  привітав  учнів та  вчителів  Нововоронцовської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів  №1  із  перемогою в  ігрових  видах спорту  у Спартакіаді  школярів  району. Вперше  за   останні  роки   юні  спортсмени  школи вибороли  перші  місця  в змаганнях  з  футболу,  баскетболу   та  волейболу (юнаки  та  дівчата).  На  шкільній  лінійці  селищний  голова  вручив командам-  переможцям грамоти  та  спортивні  м’ячі ,  побажав  їм    успіхів  у  навчанні  і  спорті.

 

 

 

 

                                                          

Дорогі односельці та гості нашого селища!

 

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!

Жити в радості й любові від душі бажаю!

Запашною нехай буде Великодня Паска

І до віку буде з Вами світла Божа ласка!

Хай Божа матір Вас охороняє,

А Дух Святий здоров'я посилає.

Господь дарує Ангела з небес!

 

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

З повагою селищний голова

Володимир Марчук

 

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА!!!

05.04.2018 року, 12.04.2018 року та 14.04.2018 року здійснюватиметься підвіз громадян до кладовища та в селище за такими маршрутами

 

Маршрут №1

 

В напрямку кладовища

В напрямку селища

вул. Горького

9-00

11-20

вул. 1-го Травня

9-05

11-15

вул. Бериславська (біля школи)

9-10

11-10

автовокзал

9-15

11-05

кладовище

9-20

11-00

Маршрут №2

 

В напрямку кладовища

В напрямку селища

вул. Бережного

9-00

11-20

вул. Суворова (селищна рада)

9-05

11-15

вул. Леніна (центральна аптека)

9-10

11-10

вул. Леніна (військомат)

9-15

11-15

автовокзал

9-20

11-05

кладовище

9-25

11-00

 

Графік руху автобусів по смт. Нововоронцовка в поминальний день 15 квітня 2018 року

 

Маршрут №1

 

В напрямку кладовища

В напрямку селища

В напрямку кладовища

В напрямку селища

вул. Горького

8-00

9-54

10-00

12-14

вул. 1-го Травня

8-05

9-44

10-05

12-10

вул. Бериславська (біля школи)

8-07

9-37

10-07

12-07

автовокзал

8-10

9-34

10-10

12-04

кладовище

8-12

9-30

10-12

12-00

Маршрут №2

 

В напрямку кладовища

В напрямку селища

В напрямку кладовища

В напрямку селища

вул. Бережного

8-00

9-50

10-00

12-14

вул. Суворова (селищна рада)

8-05

9-42

10-05

12-12

вул. Леніна (центральна аптека)

8-07

9-39

10-07

12-09

вул. Леніна (військомат)

8-10

9-36

10-10

12-06

автовокзал

8-12

9-33

10-12

12-03

кладовище

8-14

9-30

10-14

12-00

Маршрут №3

 

В напрямку кладовища

В напрямку селища

В напрямку кладовища

В напрямку селища

вул. Червоноармійська

8-00

9-50

10-00

12-14

вул. Радянська (біля будинку піонерів)

8-05

9-45

10-05

12-10

вул. Леніна (військомат)

8-07

9-40

10-07

12-07

автовокзал

8-10

9-38

10-10

12-04

кладовище

8-12

9-30

10-12

12-00

 

 

Селищний голова                                                                    В.В. Марчук

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно п.п  2) п. а) статті 28, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Законами України «Про житлово- комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та № 269 від 17.07.2014 р. «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», Постанови КМУ від 26.07.2006 року № 1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», з метою приведення тарифів до розміру економічного обґрунтованих витрат на транспортні, та вивезення твердих побутових відходів,  підприємств інших споживачів пропонуються такі тарифи на послуги:

Тарифи

на послуги, які надає  КП «Комунсервіс»

п/п                         Перелік послуг

Вартість(грн.)

1.

Послуги екскаватора ЕО – 2621 з урахуванням ПММ – 1 години (робота враховує момент виїзду з авто гаража, час виконання робіт та повернення в авто гараж)

   365,70

2.

Послуги автомобіля ГАЗ -53 самоскид  за 1 годину

    190,43

3.

 

4.

 

5.

 

6.

Послуги асенізаторного автомобіля КО – 503; ГАЗ 3307-3,2 м.куб для організацій і установ

Послуги асенізаторного автомобіля КО – 503; ГАЗ 3307-3,2 м.куб для  населення

Послуги трактора ЮМЗ-6 з урахуванням ПММ – 1 години (робота враховує момент виїзду з авто гаража, час виконання робіт та повернення в авто гараж)                        

    221,65

 

    176,35

 

     242,65

7.

 

8.

Послуги з вивезення твердих побутових відходів від населення за 1м.куб.

Послуги з вивезення твердих побутових відходів від установ та організацій за 1м.куб. 

      36,25

 

 

      44,00

9

Вивезення твердих побутових відходів з одного чоловіка на місяць

      7,60

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 днів з дня опублікування цього повідомлення, за адресою вул. Суворова, 4

(оприлюднено 23.03.2018)

Про події коротко:

У Нововоронцовці  розпочато заходи з благоустрою селищного пляжу. На даний момент відбувається розчищення території та  підготовка подушки з будівельних відходів для будівництва спортивного майданчика. Бордюри, якими огороджено територію пляжу, буде замінено на парапети, під фундамент яких розмічаються траншеї. Серед інших запланованих робіт вирівнювання піщаного покриття пляжу та облаштування волейбольного майданчика з настилом травмобезпечного гумового покриття.

 

Нововоронцовською селищною радою виділено кошти для двох дитячих садочків:

Так, Нововоронцовським ДНЗ № 1 придбано 55 дитячих ліжок, 12 двомісних дитячих столів та 150 гіпоалергенних подушок.

У ДНЗ №2 за рахунок виділених коштів  відремонтовано комп’ютерне обладнання  та придбано виробничі столи для харчоблоку.

 

 

 

        15  березня  2018  року  в  рамках  підтримки  людської  безпеки  «Кусаноне»  між  урядом  Японії  та  громадською  організацією  «Надія  Нововоронцовщини» у м. Києві підписано  угоду  про  надання  грантової  допомоги  по  підготовленому  і  поданому    Нововоронцовською  селищною  радою  проекту:  «Капітальний  ремонт  системи  опалення   ДНЗ  №1  «Сонечко»  за  адресою:  Херсонська  область,  смт.  Нововороноцовка,  вул.  Гагаріна, 46». Вартість  проекту становить 830  тисяч  гривень  З  них  - 23,  396  тисяч  доларів  надасть  уряд  Японії. З метою успішного завершення проекту решту коштів профінансує Нововоронцовська  селищна  рада. Реалізація  проекту  надасть  змогу  нормалізувати  температурний  режим  у  приміщенні дошкільного закладу,  що  відповідатиме  санітарно-гігієнічним  вимогам  і сприятиме  укріпленню  здоров’я  дітей. Також капітальний  ремонт  системи  опалення  у  дошкільному  навчальному  закладі  №1   дасть  можливість  значно  зекономити  бюджетні   кошти  на  опалення  та енергоносії.

 

 

Роз’яснення чутoк, що виникли навколо ситуації спилювання дерев на селищному пляжі

Останніми днями занепокоєння Нововоронцовців виклало спилювання дерев на селищному пляжі. Аби розвіяти чутки, що виникають навколо цієї ситуації, Нововоронцовська селищна рада надає роз’яснення:

На даний час селищною радою проводяться заходи щодо благоустрою селищного пляжу.
Згідно рішення № 22 від 22.02.2018 виконавчого апарату Нововоронцовської селищної ради КП «Комунсервіс» надано дозвіл на видалення дерев, які через хвороби, великий віковий ценз, втратили функціональне призначення. Це є однією з мір боротьби з розповсюдженням мурах. В замін видалених буде висаджено молоді 5 річні насадження та проводитиметься благоустрій усього пляжу.
Селищна рада не планує передавати пляж в оренду іншим особам. Як і завжди, буде вільний доступ для всіх жителів. Подальший благоустрій та упорядкування пляжу буде висвітлено на офіційному сайті селищної ради та на сторінках районної газети «Вісті».   

                                                                                                                     Нововоронцовська селищна рада

 

До уваги  депутатів Нововоронцовської селищної ради!

20 березня 2018р. о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять друга  сесія селищної ради сьомого скликання.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 27 

 

 

Дорогі жінки селища Нововоронцовка!

Любі наші мами, бабусі, сестри, доньки, кохані!

         Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним днем прав жінок і миру. З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жіночки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

 

З повагою Нововоронцовський селищний голова

Володимир Марчук!

 

 

 

 

 

22 ЛЮТОГО 2018 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОРОНЦОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Засідання виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради провів селищний голова Володимир Марчук.

У засіданні взяли участь 6 членів виконавчого комітету із 10.

Були розглянуті питання:

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

На засіданні виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради 22 лютого  2018 року було заслухано Звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Комунсервіс» за 2017 рік, звітував директор КП «Комунсервіс» Синиця С.В.

Колектив КП «Комунсервіс» продовжує виконувати основні напрямки
роботи – забезпечення населення питною водою, ремонт мережі водопроводу, надання послуг населенню технікою.
          Починаючи з жовтня до кінця квітня вода подається у вихідні дні цілодобово, що вже стало звичним явищем та зняло соціальну напругу.
          У 2017 році населенню надано води 98,2 тис. м3, підприємствам та організаціям 5,5 тис. м3. Отримано виручку від реалізації води – 1,1 млн. грн.

ЗІ ЗВІТОМ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

 

 

 

 

 

 

 

Молодіжний форум Дата створення: 10:38 08.05.2017
Звернення до населення СБУ Дата створення: 10:20 05.04.2017

Адміністратор сайту 

Головний спеціаліст ІІ категорії з питань звернення громадян

Феськів Віктор Вікторович

(05533) 2-12-81

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *